Ernst Jansz - de Neerkant

di 13 maart 2018

zaal 19.30 uur/voorstelling 20.00 uur/€ 17,50 Ernst Jansz, komt om samen met zijn band zijn nieuwste repertoire te spelen.

In 2017 zat Ernst Jansz vijftig jaar in het vak. Een jaar dus met festivaloptredens van Doe Maar, een jubileumtour van CCC inc. En niet te vergeten, de uitgave van De Neerkant, Kronieken 1970 - 1980 Boek en 2 CD'S.

 

BOEK & MUZIEK

Zoals alle boeken van Ernst Jansz bevat ook De Neerkant een gelijknamige CD, de soundtrack bij het boek, met 18 voor het overgrote deel nieuwe nummers. Als bonus voor de boekuitgave De Neerkant is exclusief De eerste demo toegevoegd, een cd met 12 Doe Maar-nummers uit 1978 (met Carel Copier, Piet Dekker en Jan Hendriks), waarvan 6 niet eerder op plaat zijn verschenen.

 

 

 

Ernst Jansz, een van dé iconen van de Nederlandse popmuziek o.a. uit CCC Inc., Doe Maar, etc. 

komt naar het RIE theater om samen met zijn band zijn nieuwste repertoire te spelen.

En dat wil je NIET missen!


Klik hier om e-Ticket(s) te bestellen.


Locatie

Rie Theater Fransesteeg 6, 3441 Woerden